-
Tiribam, Tiribum! Luați-vă copiii în brațe și fiți savarine, acum!
Nu știu ce mănâncă Mirela Retegan dimineața, la prânz și seara sau ce-și pune în cafeaua de dimineață, dar de câte ori o întâlnești scoate bună dispoziție pe nări și fericire pe gură. Ea spune că e despre îmbrățișările pe care le primește de la copii, de la chipurile lor fericite când Tanti Prezentatoarea le zâmbește cald. Și, știți ce? Eu o cred. Pe Mirela o cunosc puțin spre deloc. Știu că este apropiată de oameni, bloggeri și media, dar întâmplarea a făcut ca drumurile noastre să nu se intersecteze până acum. Pe de altă parte, dacă îmi doresc un moment de liniște în mașină sau în timp ce fac…


